ورود Language: English

یک شنبه, 22 فروردین 1400 08:23:37

نمایندگیها                      گواهینامه ها                     تأییدات کارفرمایان                           

شرکت ناب اندیشان هزاره سبز (NHS Co.) از سال 1386 با هدف ارائه خدمات  تخصصی و حرفه ای مبتنی بر راهکارهای جامع (Total Solution) در زمینه ماشین آلات دوار (توربین، پمپ و کمپرسور) شکل گرفته است. جهت تحقق این مهم، خدمات قابل ارائه توسط این شرکت حوزه های مختلفی به شرح ذیل را در بر میگیرد:

  • تأمین کالا
  • تعمیرات و نگهداری
  • طراحی و مهندسی
  • ساخت و تولید
  • آموزش های تخصصی

به منظور دستیابی به اهداف تعریف شده و ارائه بهینه خدمات فوق الذکر شرکت ناب اندیشان هزاره سبز تمهیداتی و امکاناتی به شرح ذیل مهیا نموده است:

  • استقرار سیستم مدیریت کیفیت و تعریف فرآیندها و زیر ساخت های لازم
  • بکارگیری پرسنل مجرب و آموزش دیده در هر یک از حوزه های تخصصی ارائه خدمات
  • همکاری مشترک و اخذ نمایندگی از چندین شرکت معتبر و معظم خارجی (اروپایی) همچون شرکتهای DOM و BP ایتالیا و ایجاد زنجیره تأمین تخصصی
  • ایجاد پشتوانه مالی و اعتباری قوی جهت ارائه تضامین لازم و تأمین مالی پروژه ها
  • ایجاد و تجهیز کارگاه تخصصی و فضای صنعتی لازم

در سالهای اخیر شرکت ناب اندیشان موفق به ارایه خدمات گوناگون در حوزه های فوق به مشتریان خود گردیده که برخی از این خدمات به زعم مشتریان و صاحب نظران در نوع خود کم نظیر و یا بی نظیر بوده اند. مشتریان عمده شرکت ناب اندیشان هزاره سبز، وزارت محترم نفت و شرکت های تابعه آن، وزارت محترم نیرو و نیروگاه های مختلف، همچنین شرکت های خصوصی فعال در صنعت نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و انرژی میباشند. خوشبختانه میزان رضایتمندی مشتریان محترم از خدمات ارائه شده بوسیله این شرکت بالا بوده و این موضوع بعنوان مهمترین هدف و مشوق اصلی شرکت در ارائه خدمات آتی میباشد.

نمایندگیها

با عنایت به زمینه فعالیت شرکت ناب اندیشان که حوزه تکنولوژی های پیچیده و به روز را در برمیگیرد این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی از تعدادی شرکتهای معتبر خارجی و عمدتا اروپایی نموده است تا از این طریق بتواند جلب همکاری نزدیکتر صاحبان دانش توربین را بدست آورده و خدمات خود را در زمانی کوتاهتر و با هرینه مناسب تر ارایه نماید. از این میان میتوان به نمایندگی انحصاری شرکت DOM و نمایندگی شرکت BP ایتالیا اشاره نمود که هر دو در زمره معتبر ترین و بزرگترین شرکت های ایتالیایی در حوزه تخصصی طراحی و ساخت انواع قطعات و مجموعه های پیچیده ماشین آلات دوار علی الخصوص توربین های گازی و بخاری میباشند.

DOM

 

گواهینامه ها

با آگاهی از لزوم استقرار سیستم های مدیریت کیفیت جهت جلب رضایت مشتریان شرکت ناب اندیشان هزاره سبز اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001 نموده است. علاوه بر آن این شرکت پس از طی ممیزی های لازم موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پیمانکاری تعمیرات انواع توربین ها و قطعات داغ آنها از وزارت محترم نفت گردیده است.

 

تأییدات کارفرمایان

در ارایه خدمات گوناگون جلب رضایت کارفرمایان محترم با شعار "مسئولیت پذیری شرط رشد و بالندگی" در اولویت شرکت ناب اندیشان هزاره سبز قرار دارد. خوشبختانه میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات ارایه شده بوسیله این شرکت بالا بوده که حاصل آن ارائه گواهی نامه های مربوطه و ارجاع پروژه های جدید به این شرکت میباشد.